Wiewiórki i Zajączki na przedstawieniu „Misiaczek” w Białostockim Teatrze Lalek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2018 00:34, odsłon: 1113

Po raz kolejny w tym roku szkolnym,  grupy Wiewiórek i Zajączków wyruszyły na wspólną wycieczkę. Tym razem przedszkolaki  wyjechały aż do Białegostoku, do Teatru Lalek na sztukę Marty Guśniowskiej pt. „Misiaczek”. Nasze przedszkolaki miały okazję poznać przygodę małego niedźwiadka i jego wielki problem z zaśnięciem. Na pluszowo- poduszkowej sali dzieci miały nadzwyczaj komfortowe warunki oglądania spektaklu.

Dwójka aktorów, tytułowy misiaczek oraz kolejno pojawiające się zwierzęta: sroka, wiewiórka, krówka i zając bardzo zaciekawiły młodych odbiorców. Szeroko otwarte buzie i żywiołowe reakcje przedszkolaków bez wątpienia świadczyły o pozytywnej ocenie spektaklu.

Trochę szkoda, że aż tak szybko trzeba było wracać do przedszkola. Jeszcze w autokarze słychać było rozmowy o TEATRZE. Już planujemy kolejne, kulturalne wyjazdy…

J. Wołkowycka, A. Panasiuk-  Kaczoch, U. KIryluk i I. Gierasimiuk

Zdjęcia: A. Panasiuk_kaczoch i J. Wołkowycka