Start Rok 2018/2019 Jak Zajączki i Wiewiórki świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia?

Jak Zajączki i Wiewiórki świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia? PDF Drukuj Email
niedziela, 02 grudnia 2018 22:58, odsłon: 1067

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki z grupy Zajączków i Wiewióreczek bawiły się razem. Tego dnia wszystkim dzieciom a nawet paniom, towarzyszyły ich ukochane pluszaki. Wspólnie obejrzeliśmy cały ich przekrój, od najmniejszego misia mieszczącego się w dłoni do tak wielkiego…. jak same dzieci, no prawie...

Było bardzo uroczyście. Razem zaśpiewaliśmy gromkie „100 lat” i wręczyliśmy prezent dla naszego misiowego bohatera. W wielkim, pięknie zapakowanym pudełku znajdowały się wiersze - o misiach rzecz jasna. O głośne przeczytanie poprosiliśmy naszych gości: panią Ewę - psycholog, panią Elę - logopedę, nasze panie woźne oddziałowe - panią Anię i Irenkę, nianię z maluszków - panią Lucynkę oraz nasze panie nauczycielki - panią Jolę, Ulę i Iwonkę.

Duże zainteresowanie przedszkolaków wzbudziła maskotka Kubusia Puchatka. Ten znany dzieciom miś oprócz tego, że potrafił poruszać ustami, śpiewał i opowiadał różne ciekawe historie ze Stumilowego Lasu.

Później była dyskoteka w towarzystwie misiów przy znanych hitach z misiami w roli głównej. Gdy już się trochę zmęczyliśmy czekało na wszystkich  „małe co nieco”, czyli to co niedźwiadki lubią najbardziej - słodki miodek do polizania… pycha!

Na pamiątkę tak wspaniałego dnia przedszkolaki otrzymały misiową zawieszkę i kolorowankę. No i nie zabrakło zdjęć, by choć czasem przypomnieć jak było wesoło podczas naszych, wspólnych zabaw z okazji Światowego Dnia Misia w przedszkolu.

J. Wołkowycka, U. KIryluk i I. Gierasimiuk

zdjęcia: J. Wołkowycka i E. Wołkowycka