Start Rok 2018/2019 Dzień przedszkolaka

Dzień przedszkolaka PDF Drukuj Email
wtorek, 25 września 2018 12:30, odsłon: 2064

20 września grupy Wiewiórek, Zajączków i Sarenek wspólnie świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uśmiechnięte dziewczynki ubrane na różowo i radośni chłopcy w niebieskich strojach zebrali się na naszym kolorowym placu zabaw by wspólnie się bawić. Wszystkich powitała wierszem "Każdy przedszkolak dobrze wie" nasza droga Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Złożyła ona dzieciom wspaniałe życzenia z okazji ich święta. Siostra Marta Borkułak, prowadząca w naszym przedszkolu katechezę, zaśpiewała wraz z dziećmi piosenkę Arki Noego "Święty uśmiechnięty".

Dzieci na świeżym powietrzu wspólnie wykonały prace plastyczne "Przedszkolaki", a następnie "tanecznym pociągiem" wyruszyły w świat różowo - niebieskiej zabawy piłkami. Rzucanie piłkami do celu, podrzucanie ich na tęczowej chuście animacyjnej sprawiło dzieciom  wielką frajdę. Każdy mały zuch otrzymał tego dnia medal super przedszkolaka.

To był dzień pełen niespodzianek i emocji, przedszkolaki bawiły się wspaniale.

Bogusia Wołodkiewicz, Jola Wołkowycka, Iwona Gierasimiuk, Justyna Karpiuk i Ania Olszewska

zdjęcia: Ela Wołkowycka