Start Rok 2018/2019 Miło razem spędzać czas!

Miło razem spędzać czas! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 września 2018 21:41, odsłon: 2412

W grupie „Sarenek” miniony tydzień upłynął w iście rodzinnej atmosferze. Opowiadaliśmy sobie o naszych najbliższych, o tym, że trzeba słuchać rodziców, dziadków, ale i pań w przedszkolu. Wszyscy troszczą się o nas i dbają o nasze bezpieczeństwo. Nie zabrakło zabaw ruchowych, piosenek i harców.

Wiemy już jak ważne jest wspólne przygotowywanie i spożywanie posiłków. Najpierw starannie umyliśmy ręce i owoce, żeby później sprawnie je pokroić. Powstała, zdrowa, PRZEPYSZNA sałatka owocowa!

Pięknego słonecznego dnia wybraliśmy się również na wycieczkę do rodzinnych ogródków działkowych ”Podlasie”. Podziwialiśmy przyrodę, piękne jesienne ogrody, w których kolorowo od kwiatów, owoców i warzyw. Spacer okazał się doskonała okazją do zachęty do aktywnego spędzania czasu w rodzinie, pomocy w prostych czynnościach domowych i na działce.

Miło razem spędzać czas!

Urszula Raczkowska – Filinowicz