Start Rok 2017/2018 Wakacyjne zawody sportowe - to jest to!

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wakacyjne zawody sportowe - to jest to! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 lipca 2018 09:41, odsłon: 1265

Lato to wymarzona pora na to, aby spędzać więcej czasu z dziećmi na świeżym powietrzu. Sprzyja temu pogoda, ale też potencjał i energia naszych dzieci, dlatego podczas wakacji w Przedszkolu Nr 3 zostały zorganizowane zawody sportowe. Dzieci ze starszych grup na przedszkolnym placu rzucały do celu, ścigały się, a przede wszystkim uczyły się zdrowej rywalizacji i przestrzegania zasad "fair play". Mogły sprawdzić swoje umiejętności w skokach, rzutach do celu, slalomach, biegu z przeszkodami i toczeniu piłki.

Poradziły sobie znakomicie.

Poczynaniom małych sportowców uważnie przyglądała się nasza Pani Dyrektor – Dorota Durzyńska, która z uśmiechem dopingowała zawodników biorących udział w kolejnych konkurencjach. Po zakończonych zawodach Pani Dyrektor wręczyła każdemu dziecku medal oraz pogratulowała sukcesu.

To był dzień pełen emocji i pozytywnych wrażeń. Dzieci z zaangażowaniem podjęły wyzwania sportowe, dumne z sukcesów czekają na kolejne przygody, które z pewnością sprawią im wiele radości.

 

                                   

                                             Justyna Karpiuk, Urszula Kiryluk, Bogusława Wołodkiewicz

Zdjęcia: Justyna Karpiuk

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information