Start Rok 2010/2011 Eko-bajka

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Eko-bajka
piątek, 11 marca 2011 20:19, odsłon: 1407

0014_mini

Dnia 8.03.2011r. odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie w wykonaniu Opery i Filharmonii Podlaskiej pt. „Eko – bajka”. Temat bardzo aktualny, gdyż nasza placówka realizuje Program Ekozespołów i wszystkie treści i działania o charakterze ekologicznym są jednymi z najważniejszych.

W przedstawieniu wystąpiła Kula Ziemska, Matka Natura oraz Drzewo. Opowiadali oni , w jaki sposób człowiek na co dzień zanieczyszcza środowisko, w którym przyszło mu żyć. Na przykładzie dwojga młodych ludzi pokazano, jak człowiek niszczy to, co go otacza śmiecąc wokół i hałasując. Podkreślano, że nasza planeta została stworzona dla ludzi i że ludzie powinni o nią dbać w szczególny sposób. Pokazano też dzieciom jakie zachowania człowieka sprzyjają przyrodzie, a jakie są dla niej destrukcyjne.

Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, o czym świadczył m.in.  śpiew dzieci piosenki ekologicznej: „My jesteśmy dzieci, co nie lubią śmieci, kochamy przyrodę, las i czysta wodę…”

K. Androsiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information