Start Rok 2017/2018 Uroczyste zakończenie przedszkola Sarenek w Hajnowskim Domu Kultury

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczyste zakończenie przedszkola Sarenek w Hajnowskim Domu Kultury PDF Drukuj Email
piątek, 22 czerwca 2018 21:53, odsłon: 691

14 czerwca dzieci z grupy Sarenek wspólnie z rodzicami oraz dziadkami i babciami żegnały przedszkole. Uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej miało miejsce w Hajnowskim Domu Kultury. To był wyjątkowy dzień w życiu naszych przedszkolaków, dlatego oprócz swoich bliskich Sarenki zaprosiły przemiłych gości, którzy swoją pracą, dobrą wolą, zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy uczestniczyli w procesie wychowania, edukacji i wszechstronnego rozwoju dzieci.

Naszymi specjalnymi gośćmi byli Burmistrz Miasta Hajnówka - Pan Jerzy Sirak, Pani Dyrektor Przedszkola Nr 3 w Hajnówce -  Dorota Durzyńska, ksiądz kanonik Józef Poskrobko, ksiądz prot. Anatol Jarmocik, Dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury - Pan Rościsław Kuncewicz oraz specjaliści pracujący w naszym przedszkolu logopeda - Pani Elżbieta Wołkowycka, a także rehabilitant ruchowy - Pan Łukasz Łukasiewicz.

Pani Dyrektor poprosiła naszego gościa honorowego Burmistrza Miasta Hajnówka o oficjalne rozpoczęcie uroczystości po czym grupa Sarenek zaprezentowała zaproszonym gościom oraz swoim bliskim babciom, dziadkom, rodzicom część artystyczną. Były to niezapomniane chwile, pełne wzruszeń. Dzieci przepięknie prezentowały przygotowane tańce, recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Po części artystycznej Pani Dyrektor serdecznie podziękowała zaproszonym gościom za owocną współpracę, rodzicom za zaufanie i zaangażowanie w życie przedszkola, nauczycielom i personelowi za trud włożony w wychowanie i edukację, a także dziadkom i babciom, którzy również uczestniczyli różnych inicjatywach przedszkolnych łączących pokolenia. Następnie wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz fotoksiążki ze zdjęciami upamiętniającymi ciekawe wydarzenia, jakie miały miejsce w przedszkolu, a także zdjęcia koleżanek i kolegów z grupy Sarenek. Rodzice również otrzymali pisemne podziękowania z rąk Pani Dyrektor.

Swoje podziękowania przekazał ksiądz proboszcz, który prowadzi katechezę w naszym przedszkolu. Z gościnnym udziałem Ojca Anatola rozdali dyplomy za udział w katechizacji przedszkolnej.

Niespodzianką dla wszystkich była przygotowana prezentacja multimedialna. Oglądając poszczególne slajdy wspólnie wspominaliśmy miniony czas spędzony w przedszkolu.

Rodzice podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom, katechetom, a także specjalistom pracującym z dziećmi wręczając kwiaty oraz zapraszając na przygotowany poczęstunek.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera obietnicę przygody na nowej ścieżce w edukacji. Z wielkim wzruszeniem i uśmiechem na ustach życzymy Wam - wspaniałe sześciolatki - powodzenia w szkole.

                                                                                                   

 

Justyna Karpiuk, Agnieszka Panasiuk - Kaczoch

 

zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information