Start Rok 2017/2018 Sarenki na Biegu po Zdrowie.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki na Biegu po Zdrowie. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 czerwca 2018 21:41, odsłon: 560

Dbając o prawidłowy rozwój fizyczny oraz sprawność ruchową naszych Sarenek  uczestniczyliśmy  5 czerwca w VII Przedszkolnym Biegu po Zdrowie, którego organizatorem było Przedszkole Nr 5. W tym roku bieg nawiązywał do 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i odbył się pod hasłem „Bieg wolności i radości”. Królował ubiór w kolorach biało-czerwonych, a celem było wyrabianie zachowań prozdrowotnych poprzez zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. 

Po rozgrzewce, przedszkolaki lubiące sportową rywalizację i wysiłek fizyczny, przekroczyły Start, a następnie z wesołą minką  dotarły do Mety i otrzymały symboliczny medal. Później korzystaliśmy z przygotowanych atrakcji, obejrzeliśmy wóz policyjny, karetkę, zjedliśmy pycha bigos , a na deser czyli zasłużone  lody zaszliśmy w drodze powrotnej. Dla naszych przedszkolaków była to  świetna zabawa.

 

 

Agnieszka Panasiuk- Kaczoch

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information