Start Rok 2010/2011 Wiem, że to co jem, ma wpływ na klimat

Wiem, że to co jem, ma wpływ na klimat
czwartek, 10 marca 2011 20:11, odsłon: 1471

0013_miniCzterolatki  poznały zasady, jak dbać o zdrowie. Dowiedziały się, że spożywanie zdrowej żywności tj. warzywa i owoce oraz picie soków,  korzystnie wpływa na ich zdrówko. Przyrzekły, że będą ograniczały słodycze, chipsy, napoje gazowane.

Dzieci przygotowały  świeży sok z owoców, oraz wykonały sałatkę jarzynową. Takie małe kuchcikowo bardzo im się podobało.

Z zapałem i zaangażowaniem kroiły warzywa, a następnie ze smakiem zjadły kolorową sałatkę i zaśpiewały piosenkę, której refren brzmi: „Sałatka, sałatka jarzynowa,  bardzo smaczna, tak smaczna jest i  zdrowa. A jeśli kolego o tym nie wiesz, to możesz kłopoty mieć Spotkanie z panią pielęgniarką było podsumowaniem i odpowiedzią na pytanie: Jak należy dbać o zdrowie?

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch