Start Rok 2017/2018 Wyjątkowe kino w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wyjątkowe kino w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 czerwca 2018 12:41, odsłon: 474

Pewnego dnia w sali „Żuberków” pojawił się futurystyczny namiot w kształcie kopuły. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem wchodziły do środka. Okazało się, że wewnątrz znajduje się kino sferyczne.W takim kinie obraz wyświetlany jest za pomocą  projektorów we wszystkich kierunkach, pod kątem 360  stopni. Dzięki tej technologii  widzowie znajdujący się we wnętrzu kopuły mogą oglądać obraz dookoła siebie. Dzieci mogły same wybrać bajkę.

Po projekcji odbył się quiz z treści, a każde dziecko otrzymało kolorowankę z bohaterami. Kino sferyczne daje możliwość przeżywania wyjątkowych, niezapomnianych wrażeń, których nie ma w żadnym innym rodzaju kina. Przedszkolaki były zadowolone!

                                                             

 

 

 

  U. Raczkowska - Filinowicz

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information