Start Rok 2017/2018 Kim zostać ekspedientką czy fryzjerką? - zastanawiały się ,,Żuberki”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Kim zostać ekspedientką czy fryzjerką? - zastanawiały się ,,Żuberki” PDF Drukuj Email
niedziela, 03 czerwca 2018 14:37, odsłon: 1226

W salonie Fryzjerskim Pani Ewy dba się przede wszystkim o kondycję włosa, strzyże, czesze i pielęgnuje włosy. By powstała piękna fryzura należy wykonać wiele czynności tj. mycie włosów, osuszyć ręcznikiem, zastosować odpowiednie preparaty do układania włosów, wymodelować szczotką i suszarką lub lokówką, prostownicą i utrwalić lakierem.

W salonie znajduje się tez sauna do pielęgnacji włosów zniszczonych oraz wiele różnych przyborów jak: specjalne nożyczki, peleryny, wałki, farby do koloryzacji włosów, szczotki, grzebienie,  środki do pielęgnacji włosów.

Bardzo dobrym fryzjerem jest ten kto często jeździ na szkolenia i uczy się  na temat koloryzacji, strzyżenia i stylizacji włosów. Jeśli klient jest zadowolony, jest to największe źródło satysfakcji Pani Ewy. Dziękujemy Pani Ewie za życzliwe przyjęcie nas.

Następnie udaliśmy się do sklepu. W sklepie spożywczym PSS ,,Społem” - ,,Gama” nasza grupa przyglądała się jak pracują Panie ekspedientki. Zaobserwowaliśmy że, trzeba być uprzejmym, uśmiechniętym, zwinnym, sprytnym, wiedzieć, gdzie znajduje się każdy rodzaj towaru. Trzeba bardzo dobrze liczyć, potrafić obsługiwać kasę, wagę elektroniczną, krajalnicę do sera i wędlin.

Do pracy trzeba przychodzić bardzo wcześnie i wykładać przywiezione towary do sklepu, a następnie opatrzyć je cenami. W sklepie znajduje się wiele towarów, próbowaliśmy je nazywać. Potem zrobiliśmy zakupy. Kupiliśmy owoce. Pani Krysia zapłaciła za zakupy kartą płatniczą. Podziękowaliśmy Pani Kierownik sklepu – Pani Asi za możliwość zwiedzania sklepu i wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Po powrocie do przedszkola dzieci skonsumowały banany.

 

 

                                                Krystyna Czurak, Ania Sawicka

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information