Start Rok 2017/2018 Co ,,Żuberki” szukały na Poczcie?

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Co ,,Żuberki” szukały na Poczcie? PDF Drukuj Email
czwartek, 31 maja 2018 23:29, odsłon: 1126

Postanowiliśmy zwiedzić Pocztę i zobaczyć jak pracują pracownicy urzędu pocztowego. Po poczcie oprowadziła nas Pani Ania, która najpierw omówiła drogę listu od nadawcy do adresata. Następnie spotkaliśmy się z Panem listonoszem, który opowiedział jak przygotowuje i doręcza  przesyłki, listy w swoim rejonie. Od tego jak dobrze zostaną one posegregowane zależy szybkość ich doręczenia. Wszyscy przecież otrzymują korespondencję

Obejrzeliśmy też, gdzie można wysłać paczkę i jak to zrobić. Na poczcie tez można kupić różne rzeczy: książki, karty, a nawet drobne upominki. Obdarowani zostaliśmy kolorowankami. Następnie postanowiliśmy zrobić niespodziankę naszej Pani dyrektor Dorocie Durzyńskiej, wysłaliśmy jej widokówkę. W ten sposób utrwaliliśmy adres naszego przedszkola. Ciekawi jesteśmy czy się ucieszy?

Dziękujemy Pani Ani za profesjonalna obsługę, życzymy miłych i sympatycznych klientów.

 

 

                                          

     Krystyna Czurak, Ania Sawicka

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information