Co ,,Żuberki” szukały na Poczcie? PDF Drukuj Email
czwartek, 31 maja 2018 23:29, odsłon: 1080

Postanowiliśmy zwiedzić Pocztę i zobaczyć jak pracują pracownicy urzędu pocztowego. Po poczcie oprowadziła nas Pani Ania, która najpierw omówiła drogę listu od nadawcy do adresata. Następnie spotkaliśmy się z Panem listonoszem, który opowiedział jak przygotowuje i doręcza  przesyłki, listy w swoim rejonie. Od tego jak dobrze zostaną one posegregowane zależy szybkość ich doręczenia. Wszyscy przecież otrzymują korespondencję

Obejrzeliśmy też, gdzie można wysłać paczkę i jak to zrobić. Na poczcie tez można kupić różne rzeczy: książki, karty, a nawet drobne upominki. Obdarowani zostaliśmy kolorowankami. Następnie postanowiliśmy zrobić niespodziankę naszej Pani dyrektor Dorocie Durzyńskiej, wysłaliśmy jej widokówkę. W ten sposób utrwaliliśmy adres naszego przedszkola. Ciekawi jesteśmy czy się ucieszy?

Dziękujemy Pani Ani za profesjonalna obsługę, życzymy miłych i sympatycznych klientów.

Krystyna Czurak, Ania Sawicka