Start Rok 2017/2018 Wiewiórki i Żubry piją wspólnie zdrowy sok warzywno-owocowy

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wiewiórki i Żubry piją wspólnie zdrowy sok warzywno-owocowy PDF Drukuj Email
wtorek, 24 kwietnia 2018 21:27, odsłon: 1383

W ubiegły piątek, dwie grupy przedszkolaków: Wiewiórki i Żubry, spotkały się, by wspólnie przygotować pyszny, zdrowy sok. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji tygodniowego tematu o zdrowiu i prawidłowym odżywianiu. Na początku wspólnego spotkania, zatańczyliśmy do piosenki „Maszeruje wiosna”. Potem przez chwilę rozmawialiśmy o zasadach właściwego odżywiania się, wymienialiśmy zdrowe produkty – przede wszystkim warzywa i owoce.

Wiewióreczki zaprezentowały starszakom wierszyk pt.: „Wpadła gruszka do fartuszka”, po czym przystąpiliśmy do wykonywania naszego soku z marchwi i jabłek. Pani Lucynka najpierw obrała wszystkie owoce i warzywa, pokroiła je na kawałki, które następnie zamieniały się w przepyszny sok – świeży, bez dodatku barwników i cukru. Mniam, mniam, pyyyyychaaaaa – oblizywali się wszyscy. Dla chętnych była nawet dokładka. I nie przeszkadzały nam nawet „marchewkowe wąsy”. Na pewno niedługo spotkamy się znowu na  zajęciach, bo bardzo podobało nam się wspólne spędzanie czasu.

 

 

A. Kolinko, A. Ruszuk

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information