Start Rok 2017/2018 Niebieski korowód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Niebieski korowód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu PDF Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2018 20:52, odsłon: 583

Dnia 4 kwietnia po raz kolejny wsparliśmy inicjatywę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce i przyłączyliśmy się do Niebieskiego Korowodu. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie wiedzy na temat problemów i potrzeb osób z autyzmem i ich rodzin. Liczne delegacje z kilku hajnowskich instytucji zajmujących się osobami z autyzmem, a także ich rodziny, nauczyciele, uczniowie hajnowskich szkół i przedszkoli z niebieskimi emblematami ruszyły spod Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczegodo Amfiteatru Miejskiego w Hajnówce.

Na miejscu uczestnicy marszu zostali powitani przez organizatorów i władze miasta. Następnie obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce i Hajnowski Dom Kultury.

                                      

 

 

  Urszula Kiryluk i Iwona Gierasimiuk

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information