Start Rok 2017/2018 ,,Żuberki" w sklepie zoologicznym

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Żuberki" w sklepie zoologicznym PDF Drukuj Email
środa, 18 kwietnia 2018 20:42, odsłon: 512

Podczas realizacji tematu ,,Zwierzęta z bliska i daleka” odwiedziliśmy sklep zoologiczny Pani Bogusi. W nim obejrzeliśmy zwierzątka i ptaki, które możemy hodować w domu. Poznaliśmy ich wygląd, sposoby odżywiania oraz zachowania. Mogliśmy zwierzątka potrzymać, głaskać i rozmawiać z nimi. Dostaliśmy też wskazówki jak prawidłowo opiekować się nimi i co trzeba robić by te zwierzęta lubiły nas i dobrze się czuły w naszym domu.

 

Papugi pięknie świergotały, myszki demonstrowały swą aktywność fizyczną, szynszyla muskała nas swoim pięknym futerkiem, a rybki ćwiczyły akrobacje w wodzie. Mały żółw był troszkę onieśmielony. Kupiliśmy rybkę ,,Bojownika” i postanowiliśmy go nazwać ,,Wojtek” Zakupiliśmy niezbędne akcesoria. Zostaliśmy obdarowani przez Panią Bogusię książeczkami i słodkimi smakołykami..

Dziękujemy pięknie za wspaniałą lekcję przyrodniczą, ciepłe i serdeczne przyjęcie nas.

 

Krystyna Czurak

 

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information