Start Rok 2017/2018 Wielkanocne dekoracje w grupie Sarenek.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wielkanocne dekoracje w grupie Sarenek. PDF Drukuj Email
piątek, 30 marca 2018 17:50, odsłon: 567

Zaprosiliśmy do naszej sali rodziców, aby wspólnie wykonać świąteczne ozdoby. Wielkanoc jest pełna tradycji i zwyczajów, wszyscy wiosennie ozdabiają swoje domy.  Po zabawie taneczno - ruchowej wykonywaliśmy piękne dekoracje. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki. Podczas zajęć  powstały palemki, kolorowe jajeczka, koszyczki, kurki, bociany i inne cudeńka. Spotkanie było doskonałą okazją miłego spędzenia czasu, wspólnej zabawy.

Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły w wielkanocny nastrój. Dziękujemy Rodzicom za obecność i szczerze podziwiamy ich twórcze pomysły.

Podczas jednej z zabaw tanecznych przedszkolaki śpiewały „Tu fiołek, tam pierwiosnek,widać wiosnę, słychać wiosnę ...”. Mamy nadzieję, że wiosna zawita już na dobre, a czas świąteczny będzie czasem radości i wielu niezapomnianych  wrażeń.

 

Agnieszka Panasiuk- Kaczoch  i Iwona Gierasimiuk

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information