Wielkanocne dekoracje w grupie Sarenek. PDF Drukuj Email
piątek, 30 marca 2018 17:50, odsłon: 1188

Zaprosiliśmy do naszej sali rodziców, aby wspólnie wykonać świąteczne ozdoby. Wielkanoc jest pełna tradycji i zwyczajów, wszyscy wiosennie ozdabiają swoje domy.  Po zabawie taneczno - ruchowej wykonywaliśmy piękne dekoracje. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki. Podczas zajęć  powstały palemki, kolorowe jajeczka, koszyczki, kurki, bociany i inne cudeńka. Spotkanie było doskonałą okazją miłego spędzenia czasu, wspólnej zabawy.

Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły w wielkanocny nastrój. Dziękujemy Rodzicom za obecność i szczerze podziwiamy ich twórcze pomysły.

Podczas jednej z zabaw tanecznych przedszkolaki śpiewały „Tu fiołek, tam pierwiosnek,widać wiosnę, słychać wiosnę ...”. Mamy nadzieję, że wiosna zawita już na dobre, a czas świąteczny będzie czasem radości i wielu niezapomnianych  wrażeń.

Agnieszka Panasiuk- Kaczoch  i Iwona Gierasimiuk