Start Rok 2017/2018 Żegnaj Marzanno zimowa panno! – wiosenno – świąteczne spotkanie z rodzicami w grupie Wiewiórek

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żegnaj Marzanno zimowa panno! – wiosenno – świąteczne spotkanie z rodzicami w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 22:36, odsłon: 749

Po raz pierwszy w tradycji naszego przedszkola dzieci żegnały zimę wspólnie z rodzicami. 21 marca 2018 r. grupa „Wiewiórek”  zaprosiła swoich najbliższych na przedświąteczną prezentację swoich umiejętności i plastyczne zabawy. Śpiewem, tańcem i pięknymi recytacjami wierszy dzieci powitały wiosnę. Po występie wszyscy zabrali się z zapałem do pracy… Powstały piękne wiosenne wieńce i wielkanocne pisanki ozdobione naklejkami przez maluszki.

Gdy wspaniałe rękodzieła zostały ukończone, rodzice, dzieci i panie razem z Marzanną – kukłą symbolizującą odchodzącą zimę, wszyscy uczestniczyli w wiosennym przemarszu nad pobliską rzekę, aby pożegnać zimę i powitać oficjalnie wiosnę. Humory i słoneczna pogoda dopisywały spacerowiczom. Były to niezapomniałe chwile i okazja do bliższego poznania się rodziców wychowanków.

 

Wesołego Alleluja! Bogatego Zajączka, Mokrego Dyngusa i Smacznych Jajek życzą Panie z Grupy Wiewiórek: Asia, Ania, Jola i Lucynka

 

Asia Ruszuk i Jola Wołkowycka

 

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information