Start Rok 2017/2018 Wiosno, gdzie jesteś? - Zające czekają na nową porę roku.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wiosno, gdzie jesteś? - Zające czekają na nową porę roku. PDF Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 22:12, odsłon: 594

21 marca ogłoszono, że nadeszła do nas wiosna. Nasze 4-latki bardzo ucieszyła ta wiadomość. Podekscytowane rozpoczęły przygotowania do przyjęcia nowej pory roku. Uporządkowały zabawki, pomogły zmienić dekoracje, założyły wiosenny ogródek na parapecie. Wszyscy jesteśmy gotowi. Gdzie podziewa się wiosna? Na podwórku zimno, wietrznie i ponuro.

Wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu wiosny. Każdy otrzymał "gaik" - gałązkę z baziami ozdobioną zieloną i żółtą bibułą. Spostrzegawcze przedszkolaki zauważyły, że roztopił się śnieg, gałęzie drzew wypuszczają pąki, a słońce nieśmiało, ale bardzo jasno wygląda zza chmur. To znaki, że wiosna jest tuż tuż. Czekamy, będziemy cierpliwi!

 

 

Bogusia Wołodkiewicz, Ania Olszewska

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information