IV Międzyprzedszkolny Przegląd Logopedyczny „Wierszyki łamiące języki” PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 20:27, odsłon: 832

13 marca 2018r. pięcioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w czwartej edycji Międzyprzedszkolnego Przeglądu Logopedycznego „Wierszyki łamiące języki” organizowanego przez Przedszkole Nr 5 w Hajnówce. Udział w przeglądzie wzięły reprezentacje dzieci ze wszystkich hajnowskich przedszkoli uczęszczające na terapię logopedyczną. Przedszkolaki recytowały wiersze i przygotowywały prace plastyczne ilustrujące ich treść.

Weronika Gadomska zaprezentowała wiersz „Koncert nad jeziorem”, Gabrysia Gołowaczyk – Bura - „Myszka Agnieszka”, Ola Jefimiuk - „Czarny gawron”, Kuba Prokopiuk- „Osa i As”,  Maciek Wilkaniec  - „Wizyta w muzeum”.

Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody za udział w przeglądzie.

Gratulujemy pięknych występów i życzymy dalszych sukcesów w pracy nad poprawną i ładną wymową:)

Elżbieta Wołkowycka