Start Rok 2017/2018 Wiewiórki na wycieczce w Białostockim Teatrze Lalek

Wiewiórki na wycieczce w Białostockim Teatrze Lalek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 marca 2018 22:55, odsłon: 866

Grupa najmłodszych przedszkolaków swoją pierwszą autokarową wycieczkę ma już za sobą. 15 marca dzieci z grupy Wiewiórek były w Białostockim Teatrze Lalek na przedstawieniu „Ach, jak cudowna jest Panama!”. Tam, na scenie prawdziwego teatru, wśród licznie zgromadzonej publiczności nasze przedszkolaki miały okazję poznać piękną opowieść o przyjaźni pluszowych lalek: Tygryska i Misia. Czy spektakl spodobał się młodym odbiorcom z Przedszkola na Rzecznej w Hajnówce?

Ich twarze i spontaniczne reakcje zdradzały wszystko. Był śmiech, wybuchy radości, spontaniczne oklaski ale też zaciekawienie, zaduma, wyczekiwanie co będzie dalej? Czy to wystarczająca recenzja przedstawienia? Odpowiedzi dzieci są zbędne, to jasne, że się podobało…

No i jeszcze jazda autokarem, dla większości pierwsze doświadczenie ich kilkuletniego życia. Siedzieli jak zaczarowani… A kanapki z przedszkolnej kuchni były najsmaczniejszymi „pod słońcem”!

Szczęśliwie wróciliśmy do przedszkola, mając nadzieję na kolejne, równie udane wyjazdy.

Jola Wołkowycka i Asia Ruszuk

NASZE GRUPY 2017-2018