Występ przedszkolaków w konkursie poezji religijnej PDF Drukuj Email
środa, 07 marca 2018 09:18, odsłon: 1045

1 marca 2018 roku ośmiu przedszkolaków z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce wzięło udział w zorganizowanych przez Akcję Katolicką i Hajnowski dom Kultury eliminacjach Konkursu Poezji Religijnej poświęconego pamięci księdza Mariana Świerszczyńskiego. Swój talent recytatorski i religijną wrażliwość zaprezentowali podczas indywidualnych występów: Zosia Kot, Monika Czerkaska, Weronika Dulko z grupy „Wiewiórek”, Bartek Świerżewski, Gabryś Łukasiewicz, Klaudia Paszkiewicz z grupy „Sarenek” i Fabian Bloch-Kajda, Agatka Dzierżanowska z grupy „Żuberków”.

Do tych pięknych recytacji poezji religijnej przygotowały dzieci nauczycielki: Anetta Trusiewicz-Kolinko, Agnieszka Panasiuk-Kaczoch, Iwona Gierasimiuk, Joanna Ruszuk i Jolanta Wołkowycka. Wszystkie prezentacje dostarczyły publiczności wielu miłych wzruszeń. Komisja konkursowa wyróżniła Zosię Kot i Bartka Świerżewskiego zapraszając ich do reprezentowania przedszkola podczas uroczystej gali konkursowej.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do oglądania naszych laureatów na scenie Hajnowskiego Domu Kultury 25 marca 2018 roku, w niedzielę, o godzinie 17.00.

J.Ruszuk, A.Panasiuk-Kaczoch, I.Gierasimiuk