Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Niezwykłe spotkanie z aktorem w "Zajączkach" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 lutego 2018 22:30, odsłon: 472

22 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Stasa Voitsehovskego. Pan Stas jest aktorem A3Teatru z Ukrainy, uczestniczy w Festiwalu Wertep oraz przedsięwzięciu Sputnik w Hajnówce. Dzieci z grup Zajączków i Wiewiórek miały możliwość obejrzenia animacji rosyjskojęzycznych (na język Polski tłumaczył na żywo Pan Stas). Cykl bajek z morałem o miłości, przyjaźni, odpowiedzialności, rodzinie i innych cennych wartościach dzieci obejrzały na dużym ekranie, prawie jak w kinie - na tablicy interaktywnej.

Po projekcji Pan Stas oznajmił dzieciom, że nie przybył do nich sam. Powiedział, że w swojej wielkiej walizce przywiózł  przyjaciół, a następnie przedstawił ich przedszkolakom. Wyjaśnił wszystkim, że jego przyjaciele to lalki teatralne, a poruszają się i mówią dzięki aktorom. Pan Stas zaprezentował dzieciom jak lalki "działają" i zaprosił wszystkich do zabawy. Okazało się, że prowadzenie teatralnej lalki wcale nie jest łatwe.

Dziękujemy Panu Stasowi i Pani Kasi Czurak (mamie Mikołaja) za wspaniałe przeżycia!

 

 

Bogusia Wołodkiewicz

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information