Start Rok 2017/2018 Babcie i Dziadkowie na spotkaniu w Sarenkach.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Babcie i Dziadkowie na spotkaniu w Sarenkach. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 lutego 2018 13:59, odsłon: 989

Tradycyjnie w styczniu wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie obchodzą swoje święto. Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, natomiast 22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. Pomysł utworzenia święta w Polsce pojawił się w tygodniku „Kobieta i Życie” w 1964 roku. Tylko pozazdrościć babci i dziadków naszych przedszkolaków. Weseli, uśmiechnięci przybyli do przedszkola, aby obejrzeć Jasełka w wykonaniu swoich wnuków. Dzieci pięknie się zaprezentowały i gromko Sto lat zaśpiewały.

Każdy przedszkolak wie, że dziadkowie to skarb, o który należy dbać. Są oni ostoją spokoju i miłości.  Na zakończenie  poczęstunek przygotowany przez rodziców; wręczenie laurek i wspólny taniec przy piosence Anny Jantar „Tak mało trzeba nam i dużo tak,żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać”.  Ciepłe życzenia naszym gościom złożyła Pani Dyrektor Dorota Durzyńska.

 

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy  dużo zdrowia, by byli kochaniu i uwielbiani.

 

Panie Sarenkowe

 

 

NASZE GRUPY 2017-2018

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information