Start Rok 2017/2018 Święto Babci i Dziadka w grupie Zajączków

Święto Babci i Dziadka w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
środa, 31 stycznia 2018 22:14, odsłon: 1014

Styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych, szarych dni. Mimo to w tym wydawałoby się smutnym miesiącu są dwa niezwykłe święta, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu serduszka biją mocniej. Jest to bowiem święto naszych kochanych babć i dziadków. My zawsze pamiętamy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach i nie wyobrażaliśmy sobie, aby mogło Ich zabraknąć w naszym życiu przedszkolnym.

Tak też było 23 stycznia, kiedy to zaprosiliśmy swoich dziadków, aby w sposób uroczysty podziękować im za dotychczasowe ciepło, miłość i wkład w wychowanie wnucząt. To wtorkowe przedpołudnie stało się znakomitą okazją na spotkanie nie tylko towarzyskie, ale i kulturalne. Dzieci zaprezentowały wzruszające wiersze, tańce i piosenki. Nie obyło się bez czułych uścisków, własnoręcznie przygotowanych niespodzianek, ale również życzeń skierowanych do naszych gości od Pani Ani, Bogusi, Angeliki i Ali.

Po występach był czas na słodki poczęstunek. Zabawa była wyśmienita.  Bardzo dziękujemy wszystkim naszym gościom za tak miłą atmosferę, a Rodzicom za słodkości!

Ania Olszewska i Bogusia Wołodkiewicz

NASZE GRUPY 2017-2018