Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Święto Babci i Dziadka w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
środa, 31 stycznia 2018 22:14, odsłon: 540

Styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych, szarych dni. Mimo to w tym wydawałoby się smutnym miesiącu są dwa niezwykłe święta, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu serduszka biją mocniej. Jest to bowiem święto naszych kochanych babć i dziadków. My zawsze pamiętamy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach i nie wyobrażaliśmy sobie, aby mogło Ich zabraknąć w naszym życiu przedszkolnym.

Tak też było 23 stycznia, kiedy to zaprosiliśmy swoich dziadków, aby w sposób uroczysty podziękować im za dotychczasowe ciepło, miłość i wkład w wychowanie wnucząt. To wtorkowe przedpołudnie stało się znakomitą okazją na spotkanie nie tylko towarzyskie, ale i kulturalne. Dzieci zaprezentowały wzruszające wiersze, tańce i piosenki. Nie obyło się bez czułych uścisków, własnoręcznie przygotowanych niespodzianek, ale również życzeń skierowanych do naszych gości od Pani Ani, Bogusi, Angeliki i Ali.

Po występach był czas na słodki poczęstunek. Zabawa była wyśmienita.  Bardzo dziękujemy wszystkim naszym gościom za tak miłą atmosferę, a Rodzicom za słodkości!

 

                                                                                                 Ania Olszewska i Bogusia Wołodkiewicz

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information