Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 - ważne terminy PDF Drukuj Email
środa, 31 stycznia 2018 18:27, odsłon: 354

Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się:

 

z terminami przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz kryteria rekrutacji do publicznych przedszkoli i klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Hajnówka na rok szkolny 2018/2019

 

Z poważaniem Dorota Durzyńska

Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddzialami Integracyjnymi w Hajnówce

 

czytaj więcej:

http://www.hajnowka.pl/miasto-i-okolice/oswiata/informacje-oswiatowe/10286-terminy-przeprowadzenia-postepowania-rekrutacyjnego-i-postepowania-uzupelniajacego-oraz-kryteria-rekrutacji-do-publicznych-przedszkoli-i-klas-pierwszych-publicznych-szkol-podstawowych-dla-ktorych-organem-prowadzacym-jest-miasto-hajnowka-na-rok-szkolny-201.html

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information