Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dla ukochanych Babć i Dziadków „Jeżyki” PDF Drukuj Email
wtorek, 30 stycznia 2018 22:01, odsłon: 499

 „Babciu droga, dziadku drogi zapraszamy w nasze progi i z okazji tego święta mamy buzie uśmiechnięte, więc uśmiechy dziś dajemy Babcię, Dziadka całujemy…” - tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się w grupie „Jeżyków”. Na uroczystość przybyli, bardzo licznie Babcie i Dziadkowie przedszkolaków. Na początku uroczystości pani dyrektor Dorota Durzyńska powitała  zebranych gości, przypomniała jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

W oczkach dzieci zabłysły światełka radości i szczęścia na widok tak licznie przybyłych ukochanych babć i dziadków, każde dziecko mogło przesłać całusa.  Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda babcia i wszyscy dziadkowie otrzymali, przygotowane przez dzieci  serduszka i  drobne upominki. Na szczególne uznanie dziś zasługują również przedszkolaki, które z wielkim poświęceniem przygotowywały się do obchodów tego święta.                           

Przyszła pora na słodki poczęstunek z domowym ciastem „Marcinkiem” i słodyczami przygotowanymi przez rodziców i babcie, ponieważ nasze kochane Babcie zawsze przychodzą w gości do swoich wnuków z czymś słodkim.

To już tradycja takich radosnych spotkań z Dziadkami w naszej grupie, a spotykamy się już trzeci raz. Ustawiając się do wspólnego zdjęcia - żartowaliśmy że jesteśmy prawie jak rodzina czy kuzyni, a zdjęcie oddaje ten nastrój w całej okazałości.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości, pokazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i zaproszonych gości.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

 


Dzieci z grupy „Jeżyków” wraz z paniami

 


 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information