Start Rok 2017/2018 Święto Babć i Dziadków w grupie ,,Żuberków’’

Święto Babć i Dziadków w grupie ,,Żuberków’’ PDF Drukuj Email
niedziela, 28 stycznia 2018 23:18, odsłon: 924

Dnia 22 stycznia ,,Żuberki” gościły u siebie kochane Babcie oraz Dziadków. Zaczęliśmy, jeszcze świątecznym akcentem – zaśpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Potem już nasi kochani goście mogli posłuchać piosenek i wierszy o tym ważnym , świątecznym dniu, jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Zatańczyliśmy dla nich „Na plaży u Tchibo”, następnie Agatka, która doskonale czyta, przeczytała zabawne wiersze.

K. Czurak, A. Trusiewicz-Kolinko, A. Sawicka

NASZE GRUPY 2017-2018