Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Święto Babć i Dziadków w grupie ,,Żuberków’’ PDF Drukuj Email
niedziela, 28 stycznia 2018 23:18, odsłon: 471

Dnia 22 stycznia ,,Żuberki” gościły u siebie kochane Babcie oraz Dziadków. Zaczęliśmy, jeszcze świątecznym akcentem – zaśpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Potem już nasi kochani goście mogli posłuchać piosenek i wierszy o tym ważnym , świątecznym dniu, jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Zatańczyliśmy dla nich „Na plaży u Tchibo”, następnie Agatka, która doskonale czyta, przeczytała zabawne wiersze.

Złożyliśmy naszym kochanym dziadkom życzenia, zaśpiewaliśmy 100 lat i wręczyliśmy własnoręcznie, pieczołowicie przygotowane wcześniej upominki. Uroczystość bardzo się dziadkom i babciom podobała – niektórzy z nich w ukryciu wycierali oczy, ale to chyba ze wzruszenia - potem wszyscy zasiedliśmy przy herbatce i ciasteczkach. Dzień Babci i Dziadka to zdecydowanie nasze ulubione przedszkolne święto…

 

 
 

K. Czurak, A. Trusiewicz-Kolinko, A. Sawicka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information