Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Bal przebierańców w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 28 stycznia 2018 21:01, odsłon: 549

Tegoroczny Bal Karnawałowy prowadzony był już kolejny raz przez zaprzyjaźnionych aktorów Białostockiego Teatru CoNieco. Przedszkolną uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która razem ze swoją kadrą pedagogiczną zaprosiła wszystkich przebierańców do wspólnej zabawy. Jak zwykle wśród dziewczynek królowały księżniczki. Nie brakowało też czarownic, aniołków, wróżek, kotów, myszek i innych trudnych do odgadnięcia postaci z bajek.

Chłopcy zdominowani byli przez spidermanów, batmanów i supermanów. Byli też strażacy, rycerze, policjanci, kowboje, piraci, smoki i wiele, wiele innych interesujących przebierańców.

Wszystkich połączyła skoczna muzyka, znane przeboje oraz prowadzący wodzireje - cyrkowcy. To oni czuwali nad przebiegiem naszej zabawy. W przerwach między tańcami organizowali różnorodne konkursy, w których wszystkie chętne dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w rzucaniu, bieganiu, strzelaniu, skakaniu itp.  Było bardzo wesoło, kolorowo i karnawałowo…

Nawet nasze panie trudno było rozpoznać…

 

 

J. Wołkowycka i A. Panasiuk-Kaczoch

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information