Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki na Hajnowskim Spotkaniu z Kolędą Prawosławną. PDF Drukuj Email
piątek, 26 stycznia 2018 06:12, odsłon: 610

Przedszkolaki tradycję  kolędowania podtrzymały i koladki zaśpiewały. Dawnym zwyczajem,na podlaskich wsiach po zapadnięciu zmroku zaczynały się "święte wieczory", na których ludzie spotykali się i śpiewali kolędy. Nasze przedszkolaki zaprezentowały dwie kolędy na eliminacjach, które wyrażają radość Bożego Narodzenia. Kolęda jest ludową formą wysławiania Boga, która w prosty sposób tłumaczy ludziom narodzenie Jezusa. Swoją dziecięcą radością śpiewając „Z nowym rokom„ i „Uczora zwiaczora” wyśpiewały II miejsce. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wsparcie.

Obejrzyj też:

https://www.youtube.com/watch?v=lhrK9DpW_lo&feature=share
 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch  i Iwona Gierasimiuk


 

 


 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information