Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Ruch to zdrowie - Ollimpiada u Zajączków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 stycznia 2018 23:25, odsłon: 521

Potrzeba ruchu jest bardzo ważna dla dzieci w wieku przedszkolnym. 3, 4, 5... latki uwielbiają zabawy ruchowe, tańce, wyścigi... Każde zajęcia, nawet te, które wydawałoby się muszą być "statyczne" (np. czytanie, nauka tekstów na pamięć...) nie będą dla dzieci atrakcyjne jeśli nie zostaną wsparte ruchem. Dzieci uważniej słuchają poleceń, szybciej uczą się ilustrując ruchem, manipulując przedmiotami, licząc podskoki, kroki, skłony...

Zajęcia ruchowe są szczególnie lubiane przez Zajączki. Specjalistą od zdrowego ruchu jest w naszym przedszkolu nasz sympatyczny rehabilitant - Pan Łukasz Łukasiewicz, który pewnego dnia z radością przyjął nasze zaproszenie na zajęcia. Nasz miły gość opowiedział dzieciom o sportowej tradycji "Olimpiady", a następnie przeprowadził szereg zabaw - dyscyplin olimpijskich". Każdy mały olimpijczyk otrzymał za swe wysiłki złoty medal.

Liczymy na częstsze wizyty Pana Łukasza, dziękujemy za wspaniałą lekcję sportu!

 

Bogusia Wołodkiewicz, Ania Olszewska

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information