Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

"Białe święta się pamięta"- zimowe spotkanie z rodzicami w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
piątek, 29 grudnia 2017 23:34, odsłon: 633

Pewnego zimowego wieczoru dzieci z grupy Zajączków zaprosiły do przedszkola swoich rodziców. Celem tego grudniowego spotkania było podkreślenie rodzinnego charakteru świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki pokazały gościom przedstawienie pt. "Białe święta się pamięta". Scenki odgrywane przez dzieci opowiadały o zimie oraz o świątecznych porządkach i tradycjach. Zające pięknie przedstawiły rodzicom przygotowania do świąt i zimy zwierząt leśnych, które przy pomocy Pani Zimy oraz śnieżynek pięknie posprzątały i przystroiły las.

Na zakończenie spotkania złożyliśmy sobie życzenia świąteczne, a dzieci wręczyły swoim kochanym gościom upominki - własnoręcznie wykonane z masy solnej ozdoby choinkowe.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy gościć na tym miłym spotkaniu naszą drogą Panią Dyrektor Dorotę Durzyńską, która nawet w natłoku obowiązków zawsze znajduje czas dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy serdecznie za wsparcie oraz ciepłe słowa i uśmiechy kierowane w naszą stronę, a także serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

 

Bogusia Wołodkiewicz, Ania Olszewska

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information