Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wigilijne spotkanie w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
czwartek, 28 grudnia 2017 00:18, odsłon: 571

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w  grupie Wiewiórek przygotowaliśmy rodzinne spotkanie przy wigilijnym stole. W świątecznych strojach Mikołajów dzieci przedstawiły specjalny program artystyczny. Na przedszkolnej scenie pojawiły się wytańczone: „reniferowe zaprzęgi z dźwięczącymi dzwoneczkami wśród wielkich, śniegowych zasp”, wyśpiewane „Mikołaje z prezentami dla dużych i małych…”, wyrecytowana „Pani Zima na koniku białym”. Dużo wzruszeń, dziecięcych emocji, parę łezek w oku…

Bożonarodzeniowy charakter spotkania podkreśliły wspólnie zaśpiewane kolędy „Przybieżeli do Betlejem” oraz „Rożdzestwo chrystowe” – dla potrzebujących służył „podręczny śpiewniczek”.

Dużą niespodzianką dla rodziców okazały się nagrane życzenia do Mikołaja. W formie telewizyjnej prezentacji wszystkie dzieci przedstawiły w bardziej lub mniej szczegółowej wersji językowej swoje marzenia.  Często niełatwo było zrozumieć co „autor miał na myśli…”

Dzieliliśmy się również opłatkiem i prosforą… A później wszyscy usiedliśmy do suto zastawionego stołu.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie tak wspaniałej wigilijnej wieczerzy, jednocześnie życząc każdemu z osobna i wszystkim razem wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2018.

 

Jola Wołkowycka i Joanna Ruszuk

zdjęcia: Artur Smykla

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information