Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie świąteczne w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
środa, 27 grudnia 2017 23:23, odsłon: 567

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. To nie tylko zapach piernika, choinki, ale również czas gdzie wszyscy dla siebie są milsi. Sarenki pielęgnując rytuał świąteczny zaprezentowały się w widowisku o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa. Scenografia wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój, a mali aktorzy prezentowali się doskonale.

Sala wypełniona była aniołkami, pastuszkami, królami, dziećmi, które wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Maryja i Józef  w stajence czuwali nad snem Dzieciątka. Nie zabrakło kominiarza, który powiedział: „Niech to państwa nie przeraża, że tu widzą kominiarza, ale zawód nasz jest przecież potrzebny na świecie. Kochana Dziecino szczęście Ci przynoszę”. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami.  Wspólnie z rodzicami zaśpiewaliśmy „Lulajże Jezuniu” a przedszkolaki wręczyły upominki. Potrawy na naszym wigilijnym stole kusząco pachniały i zapraszały do degustacji. Na zakończenie pamiątkowe zdjęcia w stajence, cudne zdjęcia..

 

Agnieszka Panasiuk - Kaczoch, Justyna Karpiuk, Iwona Gierasimiuk i Urszula Kiryluk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information