Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki odwiedziły Szkołę Podstawową im. Władysława Jagiełły. PDF Drukuj Email
środa, 27 grudnia 2017 21:53, odsłon: 405

Skorzystaliśmy z zaproszenia i w Dniu Otwartym szkoły mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie klas pierwszych. Podziwialiśmy naszych starszych kolegów i koleżanki, z którymi w ubiegłym roku szkolnym bawiliśmy się w przedszkolu. Niedługo i my także przekroczymy progi szkoły. Przywitał nas dyrektor szkoły Adam Jerzy Chudek, oraz nauczyciele, którzy pokazali nam sale lekcyjne, świetlicę , salę zabaw i bibliotekę.

Dodatkowo uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Pod okiem pani Joanny Rejent nasi absolwenci, którzy należą do drużyny zuchowej, pokazali nam ciekawe zajęcia. Zajrzeliśmy do kl I b, i zobaczyliśmy jak się pilnie uczą języka angielskiego. Sprawdziliśmy czy krzesła i ławki są wygodne, a następnie udaliśmy się do świetlicy i biblioteki. Otrzymaliśmy upominek i słodką niespodziankę. Dziękujemy za zaproszenie i umilenie nam pobytu w szkole. Przedszkolaki przekonały się, że w szkole fajnie i wesoło płynie czas.

 

 

Agnieszka Panasiuk - Kaczoch

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information