Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Żuberki” w świątecznym nastroju. PDF Drukuj Email
sobota, 23 grudnia 2017 23:20, odsłon: 439

Dni 18 oraz 19 grudnia 2017r, wprowadziły ,,Żubry” w świąteczny, magiczny nastrój, a to dlatego, że w owych dniach pojawili się u nas goście. W poniedziałek  nasi rodzice przygotowali wigilijną kolację. Rozpoczęliśmy od jasełkowego występu, zaśpiewaliśmy też kolędy i pastorałki. Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, wręczyła dzieciom prezent grupowy. Wzajemnie obdarowywaliśmy się bombkami, piernikami, podzieliliśmy się opłatkiem i prosforą, a potem ucztowaliśmy.

We wtorek zaś gościliśmy w naszej grupie Burmistrza Miasta Hajnówka Jerzego Siraka, Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 Alinę Pietraszek, wicedyrektor Helenę Pietruczuk oraz wychowawczynie: klasy III a gimnazjum - Wandę Wojcieszek,  i klasy III b szkoły podstawowej Alinę Tichończuk wraz z uczniami tych klas, a także nauczyciela biblioteki — Annę Panfiluk. Obecna też była Pani dyrektor przedszkola Dorota Durzyńska, dzieci z grup przedszkolnych ,,Sarenki” i ,,Wiewiórki” ze swoimi nauczycielkami. Żubry jeszcze raz wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym, następnie nasi goście, a także gimnazjaliści, przeczytali przedszkolakom krótkie opowiadania i wiersze o tematyce świątecznej. Za piękne czytanie zostali nagrodzeni domowymi,  pysznymi piernikami. Wszyscy składali sobie świąteczne życzenia.  Nasza Pani Dyrektor i organizatorzy tego spotkania obdarowali gości pięknymi lampionami bożonarodzeniowymi. Następnie zasiedliśmy do stołu na którym królowały pierogi z grzybami, makowce i ryby oraz inne wigilijne smakołyki.

Oba te dni dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Cieszyliśmy się, że mogliśmy gościć u siebie tak wiele osób. Wszyscy gratulowali nam udanego, pięknego występu, do którego się przecież tak długo przygotowywaliśmy. Teraz już czekamy na pierwszą gwiazdkę…

Dziękujemy gościom za wspólnie spędzone chwile, Panu Burmistrzowi za kosz pełen słodyczy, Pani dyrektor Dorocie Durzyńskiej, za to, że zawsze znajduje dla nas czas. Wszystkim życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo ciepła rodzinnego i szczęścia w Nowym Roku 2018.

 

 

A. Trusiewicz – Kolinko, K.  Czurak, A. Sawicka

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information