Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajkowe zabawy Zajączków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 grudnia 2017 21:44, odsłon: 534

"Mikołajki mogą być jak z bajki... Dla każdego! Dla Pawełka, dla Majki... Dla Milenki, dla Kuby, Łukasza... Więc uwaga! Dziś Mikołaj zaprasza! Takiemu zaproszeniu nie mogliśmy się oprzeć. 5 grudnia, zaraz po śniadaniu, skorzystaliśmy z zaproszenia Św. Mikołaja i w mikołajkowych czapeczkach udaliśmy się do Rodzinnego Centrum Zabaw "A ku ku".

W sali zabaw zapanowała atmosfera wielkiej szczęśliwości. Wszystkie dzieci z uśmiechniętymi buziami bawiły się na dwupoziomowych konstrukcjach ze zjeżdżalniami, drabinkami, kulkami, tunelami. Chłopcom najbardziej przypadły do gustu pojazdy, a dziewczynkom stroje do przebierania, dzięki którym mogły przeobrazić się, podobnie jak bajkowy Kopciuszek, w czarujące księżniczki. Po zabawie, wszyscy w wyśmienitych humorach, wróciliśmy do przedszkola, a dzień można było uznać za bardzo udany.

Bajkowe "Mikołajki" w sali zabaw zostaną na długo w pamięci „Zajączków”.

Dziękujemy właścicielom Rodzinnego Centrum Zabaw „A ku ku” w Hajnówce oraz mamie GAbrysi za pomoc w organizacji tej wspaniałej zabawy!

                                                                                    

Ania Olszewska, Bogusia Wołodkiewicz

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information