Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011



Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajki u Sarenek w Pomigaczach PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2017 23:43, odsłon: 529

8 grudnia w "Majątku Howieny" w Pomigaczach Sarenki z naszego przedszkola odwiedziły Świętego Mikołaja, gdzie mogły poznać go osobiście, spędzić z nim trochę czasu podczas indywidualnych rozmów, recytacji wierszy i wspólnego śpiewania piosenek. Majątek Howieny przemienił się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja, w której mogliśmy wziąć udział w warsztatach artystycznych z Elfami. Pomocnicy Świętego Mikołaja towarzyszyły dzieciom podczas tworzenia świątecznych dekoracji, a w świąteczny nastrój wprawił wszystkich rozlegający się wokół dźwięk kolęd.

Każde dziecko ma już wymarzony prezent gwiazdkowy, o czym doskonale wiedziały Elfy dlatego przed wyprawą do Poczty Świętego Mikołaja pomogły pisać listy, które później dzieci wrzucały do skrzynki pocztowej.

W drodze do Poczty pod nieobecność Mikołaja Sarenki weszły do Chaty Świętego. Zobaczyły jak mieszka, jak ma urządzony pokój, kuchnię i sypialnię, gdzie czyta wszystkie listy oraz jak wygląda jego wielki magazyn z prezentami.

Niewątpliwie ciekawą atrakcją w Wiosce Świętego Mikołaja jest Mini ZOO, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć różne zwierzęta między innymi: kury, kangury, strusia, konie, osły, małpki, skunksy i wiele innych.

Wycieczka zakończyła się wręczeniem certyfikatów i wzajemnymi życzeniami świątecznymi. Pełni optymizmu i radości z nadchodzących świąt wróciliśmy do przedszkola.

                                                                                 

Justyna Karpiuk, Agnieszka Panasiuk-Kaczoch, Iwona Gierasimiuk i Urszula Kiryluk

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information