Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Żuberki” w mikołajkowym nastroju. PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2017 21:54, odsłon: 623

Ranek 6 grudnia 2017 r. rozpoczęliśmy niezwykle wesoło i kolorowo. Nastrój iście świąteczny, wszyscy w czerwonych strojach i czapeczkach oraz kapeluszach. Pani Ania - Śnieżynka. A tu odwiedziła nas Pani Dyrektor Dorota Durzyńska w przebraniu Mikołajki i przeczytała dzieciom piękną opowieść o choince, która chciała mieć koniecznie łańcuch by jej nikt nie ukradł i by była piękna.

Potem odwiedził nas Mikołaj i obdarował dzieci i Panie upominkami, a dzieci zaśpiewały mu piosenką o Świętym Mikołaju i zatańczyły z nim. Wszyscy wykonaliśmy sobie zdjęcia pamiątkowe z Mikołajem.

Popołudniu zaś wybraliśmy się do sali zabaw „A kuku”, która znajduje się w Galerii Hajnówka. Szaleliśmy w basenach z piłeczkami, jeździliśmy mini-autami, bawiliśmy się w berka. Dziewczynki chętnie spędzały czas w kąciku z lalkami. Cały, spędzony w sali zabaw czas, umilała nam muzyka dla dzieci. Prawdziwą atrakcją był pokaz baniek mydlanych – fruwały ich tysiące. W kawiarence czekała nas słodka niespodzianka – chrupiące gofry z malinową konfiturą. Mniam, mniam, pyszności…

To był niezapomniany dzień, pełen wrażeń, radości, zabawy. Dzień wprowadzający nas w magię świąt, które przecież już wkrótce nadejdą.

 

 

Krystyna Czurak, Anetta Trusiewicz - Kolinko

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information