Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki w Dniu Mikołajek na rozstrzygnięciu V Ogólnopolskiego Konkursu „Bajka” w Areszcie Śledczym w Hajnówce. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 grudnia 2017 23:44, odsłon: 465

„To jest bajka: na jej czele piasku ziarno, jakich wiele znajdzie każdy na pustyni, gdzie mieszkają Beduini. Ali baba ma swój skarbiec, a wielbłądy wodę w garbie, lecz ich bajka nie wymienia (...). W tym roku, tak jak i w ubiegłym, przedszkolaki uczestniczyły w uroczystym rozstrzygnięciu V Ogólnopolskiego Konkursu Bajki, którego organizatorem jest Areszt Śledczy w Hajnówce i Fundacja na Rzecz Budowania Otwartego Społeczeństwa ONI – to MY.

Bajki piszą osadzeni w zakładach karnych, aresztach śledczych, kierując  je do małych odbiorców - dzieci od 6 do 13 lat. Podczas spotkania fragment zwycięskiej bajki „Ballada o ziarnku piasku” przeczytała nasza pani Dyrektor. Sarenki zaprezentowały wiersze i piosenki świąteczne wprowadzając w świąteczny klimat oraz życzyły wszystkim radosnych Mikołajek i Wesołych Świąt.

Dziękujemy serdecznie Dyrektorowi Aresztu Śledczego ppłk Romanowi  Paszko za zaproszenie i słodki upominek mikołajkowy.

 

 

Panie Sarenkowe

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information