Start Rok 2017/2018 Mikołajki w grupie Wiewiórek

Mikołajki w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 grudnia 2017 23:15, odsłon: 1087

Już od dłuższego czasu dzieci z grupy Wiewiórek czekały na Mikołajki, pierwsze w przedszkolu tak wyjątkowe święto.  W czerwonych ubraniach i mikołajkowych czapkach  już od samego rana zaglądały w okna, nasłuchiwały kroków za drzwiami i starały się z całej mocy być najgrzeczniejsze jak nigdy dotąd… Wspólne zabawy przy muzyce o tematyce zimowo - świątecznej, śpiewanie piosenki o Mikołaju, jak najbardziej samodzielne zjadanie przedszkolnych posiłków – to wszystko miało zapewnić pozytywny finał tego najbardziej wyczekiwanego momentu.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody przedszkolaki wybrały się do Rodzinnego Centrum Zabaw „A Ku Ku” by spędzić atrakcyjnie ten wyjątkowy czas. Było bardzo wesoło… Zabawa w kulkach, zjazdy na zjeżdżalni, jazda autami, przebieranie się w różne stroje – było tego naprawdę niemało.

Gdy  wróciliśmy do przedszkola - tuż, tuż przed obiadem, do naszej sali zapukał w końcu Mikołaj!!! Gdy otworzył drzwi i z wielkim workiem pełnym prezentów stanął przed dziećmi nie dało się ukryć prawdziwego wzruszenia. Okazało się, że kochany Mikołaj pamiętał o wszystkich. Super prezenty dostały zarówno dzieci  jak i panie z grupy Wiewiórek. Bardzo dziękujemy Mikołajowi. Warto było czekać…

Jola Wołkowycka i Asia Ruszuk

NASZE GRUPY 2017-2018