Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajki w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 grudnia 2017 23:15, odsłon: 532

Już od dłuższego czasu dzieci z grupy Wiewiórek czekały na Mikołajki, pierwsze w przedszkolu tak wyjątkowe święto.  W czerwonych ubraniach i mikołajkowych czapkach  już od samego rana zaglądały w okna, nasłuchiwały kroków za drzwiami i starały się z całej mocy być najgrzeczniejsze jak nigdy dotąd… Wspólne zabawy przy muzyce o tematyce zimowo - świątecznej, śpiewanie piosenki o Mikołaju, jak najbardziej samodzielne zjadanie przedszkolnych posiłków – to wszystko miało zapewnić pozytywny finał tego najbardziej wyczekiwanego momentu.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody przedszkolaki wybrały się do Rodzinnego Centrum Zabaw „A Ku Ku” by spędzić atrakcyjnie ten wyjątkowy czas. Było bardzo wesoło… Zabawa w kulkach, zjazdy na zjeżdżalni, jazda autami, przebieranie się w różne stroje – było tego naprawdę niemało.

Gdy  wróciliśmy do przedszkola - tuż, tuż przed obiadem, do naszej sali zapukał w końcu Mikołaj!!! Gdy otworzył drzwi i z wielkim workiem pełnym prezentów stanął przed dziećmi nie dało się ukryć prawdziwego wzruszenia. Okazało się, że kochany Mikołaj pamiętał o wszystkich. Super prezenty dostały zarówno dzieci  jak i panie z grupy Wiewiórek. Bardzo dziękujemy Mikołajowi. Warto było czekać…

 

Jola Wołkowycka i Asia Ruszuk

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information