Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczyste podsumowanie rodzinno-przedszkolnego konkursu z okazji „Światowego Dnia Drzewa” PDF Drukuj Email
niedziela, 03 grudnia 2017 21:46, odsłon: 658

23 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie rodzinno-przedszkolnego konkursu z okazji  „Światowego Dnia Drzewa”.  Wśród zaproszonych gości byli: pani Dyrektor naszego przedszkola Dorota Durzyńska, specjalistka do spraw edukacji z Nadleśnictwa Hajnówka - Paulina Król, leśniczy do spraw łowieckich z Nadleśnictwa Browsk – Bogusław Dawidziuk oraz rodzice i dzieci z 35 przedszkolnych rodzin – uczestników konkursu.

W otoczeniu galerii zdjęć – powstałej dzięki Nadleśnictwu Hajnówka słuchaliśmy odgłosów puszczańskich zwierząt w wykonaniu Pana Bogusława - myśliwego z Browska. Były to imitacje głosów zwierząt: jelenia, kaczki, wilka i sarny. To był prawdziwy majstersztyk! Ryczenie jelenia oraz wycie wilka, do dzisiaj niesie się echem w okolicy przedszkola na Rzecznej..…

Tuż, tuż przed wręczeniem nagród powitaliśmy honorowego gościa spotkania, którym było przebranie „drzewa” – w osobie naszego, przedszkolnego dozorcy. Swoim wejściem wzbudził spore zainteresowanie i uśmiech u wszystkich zebranych co wykorzystaliśmy by zachęcić  do wspólnej zabawy przy piosence „Rozśpiewany las”.  Było bardzo leśnie i wesoło…

Na koniec, gdy cierpliwości u najmłodszych uczestników konkursu było „prawie zero”, rozdaliśmy wszystkim nagrody. Oczywiście nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć, uścisków i gratulacji.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie, sponsorom za ufundowanie nagród i naszym gościom za zaszczycenie swoją obecnością w naszym, ekologicznym przedszkolu.

 

Szczególne podziękowania panu Dutkowskiemu – tacie Izy i Dominiki z Wiewiórek oraz pani Sacharczuk – mamie Mikołaja z Wiewiórek za pomoc w organizacji nagród.

 

Sponsorzy konkursu:

 

Nadleśnictwo Hajnówka

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Hajnówce

Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim – 0ddział w Hajnówce

 

Organizatorzy: Jola Wołkowycka, Ania Olszewska i Asia Ruszuk

zdjęcia: Ela Wołkowycka

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information