Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Pluszowego Misia w grupie Wiewiórek i Zajączków PDF Drukuj Email
czwartek, 30 listopada 2017 22:33, odsłon: 669

Dzień Pluszowego Misia jest świętem,  które przedszkolaki szczególnie uwielbiają. Co roku 25 listopada dzieci przychodzą do przedszkola ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi, bawią się z nimi, tańczą, śpiewają piosenki, rysują. Wiewiórki i Zajączki w tym roku spotkały się, by wspólnie świętować ten ważny dzień. Wszystkie dzieci wystroiły się w "misiowe" kolory, panie przygotowały im "misiowe" opaski na głowy, była "misiowa" dekoracja, "misiowe" piosenki i wierszyki, "misiowe" zabawy, tańce, upominki... Wszystko było tego dnia MISIOWE!!!

Wspólna zabawa z ukochanymi misiami była dla dzieci bardzo miłym przeżyciem. Wszystko, co jest bliskie sercom naszych wychowanków jest zawsze miło widziane w naszym przedszkolu. Przyjemnie było patrzeć na szczęśliwe buzie naszych podopiecznych, widzieć wszystkie pozytywne emocje wywołane wspólną zabawą, obserwować jak troskliwie opiekują się swoimi gośćmi - Pluszowymi Misiami...

 

Jola Wołkowycka, Bogusia Wołodkiewicz, Ania Olszewska

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information