Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Święto Pluszowego Misia w grupie ,,Żuberków”. PDF Drukuj Email
czwartek, 30 listopada 2017 21:51, odsłon: 458

,,Żuberki” w dniu 24.11.2017 r. obchodziły niezwykle uroczyście i wesoło Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zabawy zaczęły się od prezentacji swoich pluszaków - misi, następnie Pani Krysia przeczytała wiersze: Z. Bronikowskiej ,,Miś idzie do przedszkola” oraz Cz. Janczarskiego ,,Naprawiamy misia” i zapoznała z historią pluszowego misia. Potem zaczęły się tańce ze swoimi milusińskimi oraz zabawy: ,,Niedźwiedzia wędrówka”, „Niedźwiadek”, ,,Stary niedźwiedź śpi”.

W następnej kolejności dzieci rozwiązywały ,,Misiowe zagadki”. Trzeba było też narysować wspólnie misia rysując po jednym elemencie , a także zebrać patyczki szaszłykowe rękawicą kuchenną, a także zrobić prezent dla swojego misia w postaci kolorowanki.

Zabawy były wesołe, towarzyszyło im ogromne zainteresowanie i radość .Wszyscy zostali obdarowani znaczkami : ,,Miś z sercem” i ,,Miś Panda” na okoliczność tego święta.

 

 

 

                                                                                   

Krystyna Czurak

                                                                                   Zdjęcia: E. Wołkowycka

 

          

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information