Start Rok 2017/2018 Wiewiórki i Zajączki odkrywają bogactwo świata książek

Wiewiórki i Zajączki odkrywają bogactwo świata książek PDF Drukuj Email
wtorek, 28 listopada 2017 00:08, odsłon: 977

To było już kolejne spotkanie z cyklu lekcji bibliotecznych dla najmłodszych przedszkolaków z naszego przedszkola. Tym razem dzieci z grup Wiewiórek i Zajączków poznały różnorodność i bogactwo świata książek. Zaprzyjaźnione panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce, pani Agnieszka Kazberuk i Asia Ksielewicz, w przystępny sposób przedstawiły dzieciom wybrane pozycje książkowe dla małych czytelników.

Wśród ferii barwnych okładek, przepięknych ilustracji, zaskakujących formą, kształtem, dźwiękiem czy też trójwymiarowością, dzieci miały okazję poznać historię małego Tupcia Chrupcia w nowej roli przedszkolaka. Bliskie, znane większości przedszkolaków problemy z oswojeniem się w nowej sytuacji, okazały się tematem bardzo interesującym dla małych słuchaczy.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce i Asi za niezwykle interesującą i pouczającą lekcję o książkach. Czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie.

Jola Wołkowycka

NASZE GRUPY 2017-2018