Start Rok 2010/2011 Oddział V

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Oddział V
niedziela, 27 lutego 2011 23:23, odsłon: 1921

Grupa V

Grupa V- integracyjna liczy 23 dzieci : 12 chłopców i 11 dziewczynek. Do grupy uczęszcza czworo dzieci niepełnosprawnych. W grupie tej jest również pięcioro dzieci pięcioletnich, które pierwszy rok poznają przedszkolny świat.

Najwięcej czasu w przedszkolu dzieci spędzają na zabawach w sali  i na świeżym powietrzu, gdzie mogą rozwijać swoje różnorodne umiejętności i nawiązywać przyjaźnie, które być może  przetrwają przez lata. Ulubioną lekturą dzieci z grupy V jest książka Tomasza Samojlika o przygodach żubrzyka Pompika. W ten literacki sposób dzieci poznają zwierzęta żyjące tuż obok - w Puszczy Białowieskiej.

Jednak najchętniej przedszkolaki z tej grupy bawią się przy muzyce tańcząc i śpiewając wspólnie z dziećmi niepełnosprawnymi. Efekty tych działań dzieci można podziwiać  w czasie uroczystości przedszkolnych.

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information